Konya Karatay Klima Servisi
Konya Karatay Klima Servisi

Konya Karatay Klima  Servisi

Firmamız Konya Karatay ve diğer ilçelerde Klimarçelik Servisi hizmeti veriyor. Arçelik Markaklima beyaz eşya ve küçük ev aleti ürünlerinizde oluşan arızalardan dolayı kullanılan orjinal yedek parça ve işçilige 1 yıl servis bünyesinde garanti vermektedir. Konya’nın büyük bölgelerinden olan Karatay bölgesinde arçelik markalı beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım ve teknik servisi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Konya karatay da arçelik klima servisi arıyorsanız servisimiz 7/24 aktif halde olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için telefonunuzu bekliyoruz. Bölgede Bosch klima markasına ait buzdolabı, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben, su sebili, klima fırın ve diğer ürünlerdeki teknik arızalar servisimiz bünyesinde garantili bir şekilde giderilmektedir. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iritbat bilgilerini kullanabilirsiniz.
 


Karatay klima servisi olarak hizmet veren altek teknik servis Konya'nın tüm ilçelerine klima servisi olarak kurulmuştur. 0332 320 2080 Altek teknik servis, 7 / 24 hizmetinizde. Karatay klima servisi olarak, tecrübeli personelimiz ile hızlı ve garantili bir şekilde probleminize çözüm buluyoruz. Klima satış, bakım ve tamir hizmeti veren firmamızda marka veya model ayırt etmeksizin klimanızın bakım ve onarımını yapıyoruz. 

Selçuklu meram ve karatay da her marka klima teknik servis ve destek hizmetleri alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Konya merkez ve ilçelerinde yaygın teknik servis ağına ve gezici ekibe sahip firmamız her marka klimanızın bakımını garantili ve ekonomik fiyatlara yapmayı taahhüt etmekte ve garantili bakım hizmetleri sunmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır.
© 2012