Konya Samsung Klima Servisi
Konya Samsung Klima Servisi

Konya Samsung  Servisi olarak Konya ilinin SelçukluMeram ve Karatay  ilçelerinde tüm Samsung  Klima  marka beyaz eşya ve Samsung  klima ürünlerine hizmet vermekteyiz.Yapmış olduğumuz ürünler Buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,fırın ve klimaların tamir bakım ve montaj işlemleridir.

Onarımını yapmış olduğumuz ürünlerin değiştirdiğimiz yedek parçalarına 1 yıl garanti veriyoruz.1 yıl içerisinde aynı parçanın dış etkenlerden veya kullanım hatasından kaynaklanmaması şartı ile arızalanması durumunda hiç bir ücret talep etmeden yenisi ile değiştiriyoruz.Yapmış olduğumuz onarımlarda kredi kartı geçerlidir.Kredi kartı kullanmak isterseniz teknik ekibimiz evinizde kredi kartı çekimi yapabilmektedir.Bu sayade siz işyerimize gelmeden ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Konya Selçuklu Samsung  Klima Servisi

Firmamız Konya Selçuklu ve diğer ilçelerde Samsung  Klima Servisi hizmeti veriyor. Samsung  Marka klima beyaz eşya ve küçük ev aleti ürünlerinizde oluşan arızalardan dolayı kullanılan orjinal yedek parça ve işçilige 1 yıl servis bünyesinde garanti vermektedir. Konya’nın büyük bölgelerinden olan selçuklu bölgesinde arçelik markalı beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım ve teknik servisi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Konya selçuklu da Samsung  klima servisi arıyorsanız servisimiz 7/24 aktif halde olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için telefonunuzu bekliyoruz. Bölgede Samsung klima  ait buzdolabı, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben, su sebili, klima fırın ve diğer ürünlerdeki teknik arızalar servisimiz bünyesinde garantili bir şekilde giderilmektedir. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iritbat bilgilerini kullanabilirsiniz.

Konya Karatay Samsung Klima  Servisi

Firmamız Konya Karatay ve diğer ilçelerde Klima Samsung  Servisi hizmeti veriyor. Samsung  Marka klima beyaz eşya ve küçük ev aleti ürünlerinizde oluşan arızalardan dolayı kullanılan orjinal yedek parça ve işçilige 1 yıl servis bünyesinde garanti vermektedir. Konya’nın büyük bölgelerinden olan Karatay bölgesinde arçelik markalı beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım ve teknik servisi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Konya karatay da Samsung  klima servisi arıyorsanız servisimiz 7/24 aktif halde olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için telefonunuzu bekliyoruz. Bölgede Samsung  klima markasına ait buzdolabı, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben, su sebili, klima fırın ve diğer ürünlerdeki teknik arızalar servisimiz bünyesinde garantili bir şekilde giderilmektedir. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iritbat bilgilerini kullanabilirsiniz.

Konya Meram Samsung  Klima Servisi

Firmamız Konya Meram ve diğer ilçelerde Samsung  Klima Servisi hizmeti veriyor. Samsung  Marka klima beyaz eşya ve küçük ev aleti ürünlerinizde oluşan arızalardan dolayı kullanılan orjinal yedek  parça ve işçilige 1 yıl servis bünyesinde garanti vermektedir. Konya’nın büyük bölgelerinden olan Meram bölgesinde Samsung markalı beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım ve teknik servisi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Konya meram da Samsung  klima servisi arıyorsanız servisimiz 7/24 aktif halde olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için telefonunuzu bekliyoruz. Bölgede Samsung  markasına ait buzdolabı, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben, su sebili, klima fırın ve diğer ürünlerdeki teknik arızalar servisimiz bünyesinde garantili bir şekilde giderilmektedir. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iritbat bilgilerini kullanabilirsiniz.


Konya da samsung klima servisi olarak hizmet veren altek teknik servis  Tel 0 332 320 20 80

Firmamız Altek Teknik Servis, Konyada Samsung Marka ürünlerede servis hizmeti vermektedir.

Aşağıdaki Bilgilerden firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

 

Saadet Mahallesi

Dr.Ahmet Özcan Caddesi

No : 46/A

Meram  Konya

0 332 320 20 80

0 541 602 23 45

 
Tüm Hakları Saklıdır.
© 2012